Serwisy internetowe


Zajmujemy się tworzeniem serwisów internetowych dla firm i organizacji poczynając od niewielkich statycznych stron, a kończąc na rozbudowanych serwisach dynamicznych współpracujących z bazami danych.

Technologie, które wykorzystujemy w procesie produkcji serwisu pozwalają prowadzić interakcję z odwiedziającymi oraz stworzyć środowisko wirtualnej firmy,umożliwiające skuteczną sprzedaż produktów i usług.
 
Dbamy ergonomię naszych witryn, kładąc nacisk na logikę i strukturę prezentowanych na nich treści. Doświadczenie w projektowaniu nawigacji serwisów, umożliwia nam stworzenie systemu nawigacyjnego przyjaznego dla każdego użytkownika witryny.

Nasze witryny są zoptymalizowane pod względem kodu strony oraz rozmiaru elementów graficznych, dzięki czemu szybko się ładują i zachęcają do ponownych odwiedzin.

W przypadku serwisów wymagających częstej aktualizacji treści proponujemy wyposażenie ich w system Mentor CMS, który daje możliwość uaktualniania serwisu bez ingerencji programistów w sposób znany z popularnych programów biurowych. Wykorzystanie naszego systemu pozwala na znaczne ułatwienie obsługi serwisu oraz wyeliminowanie kosztów związanych z aktualizacją.

Prace nad serwisem rozpoczynamy od dokładnej analizy potrzeb naszych klientów. Sposób prezentacji treści i projekt graficzny jest ścisle dopasowany od grupy docelowej odbiorców. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie serwisu do promowania działalności i oferty Klienta w internecie.

Wygląd naszych serwisów jest oparty o projekty graficzne zgodne z najnowszymi trendami w dziedzinie webdesignu. Technologia Macromedia Flash czyni witrynę multimedialnym kanałem dystrybucji.

Pozycjonowanie serwisów w wyszukiwarkach


Klientom, którzy skorzystają z naszych usług w zakresie tworzenia serwisów, proponujemy usługę pozycjonowania w katalogach i wyszukiwarkach internetowych. Stworzenie nawet najlepszej witryny nie gwarantuje dużej ilości odwiedzin dlatego tak ważne jest promowanie jej w wyszukiwarkach i katalogach.

Pozycjonowanie serwisu polega na specjalnym przygotowaniu kodu strony w celu uczynienia go przyjaznym dla katalogów i wyszukiwarek. Optymalizacja treści pod względem wyszukiwarek jest niezwykle istotna w procesie popularyzowania serwisu.

Dokonujemy rejestracji serwisu we wszystkich największych polskich i zagranicznych wyszukiwarkach i katalogach ze szczególnym uwzględnieniem preferencji grupy docelowej, dla której przeznaczona jest zawartość serwisu.

Nasza wiedza z zakresu pozycjonowania serwisów pozwoli Państwu na osiągnięcie wysokiej pozycji na listach rankingowych wyszukiwarek, co spowoduje wzrost sprzedaży produktów i usług przez Państwa oferowanych.

Usługę pozycjonowania proponujemy wyłącznie Klientom, którzy podejmią z nami współpracę w zakresie budowy serwisu internetowego. Nie wykonujemy jej oddzielnie.